Klubber i alt: 47.501

Spillere i alt: 510.809

Seneste spillere

Spillernavn Position Alder Værdi V
Rafel Ghahremani AH32233 C1
Hans Ussing AC29203 C1
Rudi Warholic MC2290.600.000 C60
Hans Brücker MO34175 C1
Connor Wallace AC2319.600.000 C50
Tor Weng Mågård MV294.320.000 C42
Gaspar Ocampo MH302.970.000 C42
Sidiq Nael AC16195.000 C7
Edgardo Leites MH16232.000 C7
Chasin Kershen FC1841.800 C9

Seneste klubber

KlubSpillerværdiGVTF
BedreEndUlde0 C0
Kongeklubben Næstved53.482.000 C24
odense buldog0 C0
Südkurve2.413 C3
FC Gotham City4.061.900 C16
Zorville FC143.342.042 C38
Master in Football5.867.500 C13
Yusuf Wilson FC0 C0
Rulers2.149.970 C12
CF Werder Bremen18.551.820 C22

Top 10 spillertræning (gennemsnit)

Filter »
Alder: Dage:
Spillernavn Position Alder Vurdering GT
Ernest Webster MD2994257%
Norman Jardine MH2675251%
Osraed Wells FV2154251%
Imran Adigozelov K2676250%
Humberto Domestico FV2160250%
Cheuk-yan Sen MC2354250%
Rudi Warholic MC2260250%
Bacha Nemsadze K1830248%
Zelislaw Gorzynski MD2673248%
Nimrod Abramson MC2151247%

Top 10 klubtræning (gennemsnit)

Klub GA GV GT
FC Stoke19.944232%
Südkurve15.03226%
FC Barcelona28.490225%
FC Carolina Panthers21.749201%
TheGreatGoatz24.661201%
bordtennis23.455201%
liverpools year28.379198%
Atlanta Hawks18.023187%
Monday FC23.850185%
AaB BK16.412184%

Top 10 spillertræning (ét træningspas)

Filter »
Alder:
Spillernavn Position Alder Vurdering T
Shane Crewther FH2265455%
Norman Jardine MH2675420%
Humberto Domestico FV2160416%
Nimrod Abramson MC2151413%
Ningia Niisak MH2565411%
Andrew Farnan MD3199411%
Jarle Eggen MC1938410%
Daan Vercruysse AV1936409%
Radu Baldovin AH3299408%
Zaur Yaquboglu MD3297407%

Top 10 spiller-potentiale

Filter »
Alder:
Spillernavn Position Alder Vurdering P
Ernest Webster MD299443
Osraed Wells FV215442
Imran Adigozelov K267642
Bacha Nemsadze K183042
Cheuk-yan Sen MC235442
Rudi Warholic MC226042
Zelislaw Gorzynski MD267342
Humberto Domestico FV216042
Norman Jardine MH267542
Emmanuel Putzeys MO161342