Klubber i alt: 47.327

Spillere i alt: 504.052

Seneste spillere

Spillernavn Position Alder Værdi V
Max Jansson MH29234 C1
Genc Madhi AC218.510.000 C37
Jens-Erik Beier FV31130 C1
Amarya Abiani FC2110.100.000 C34
Leston Burgos K203.940.000 C25
Bruno Chaldu AV218.060.000 C36
Zsigmund Frigyesz AV216.430.000 C33
Gavin Mackay AV217.770.000 C35
Luke Glennon AV212.680.000 C25
Philip Stewart AC217.420.000 C35

Seneste klubber

KlubSpillerværdiGVTF
Rats of Denmark78.814 C7
Strasbourg FC0 C0
Danish Delight FC103.725.160 C35
TheMagicianHede996.976 C7
Generic98.659.822 C32
FC TopDog38.525.134 C13
brondbyyif21.463.802 C16
SANTOS FC BARCA26.174.869 C15
Brønshøj Fcn197.774.850 C30
FC palle pops drenge4.068.787 C11

Top 10 spillertræning (gennemsnit)

Filter »
Alder: Dage:
Spillernavn Position Alder Vurdering GT
Dewitt Edmunds MO2463256%
Humberto Domestico FV2049254%
Karl Grindheim MH2773252%
Ernest Webster MD2783251%
Cheuk-yan Sen MC2146250%
Skyler Phasha K2149249%
Rudi Warholic MC2151248%
Prince Ashurst AH2891245%
Osraed Wells FV2043245%
Atro Saariluoma MC2360245%

Top 10 klubtræning (gennemsnit)

Klub GA GV GT
Südkurve15.02226%
FC Stoke17.625223%
FC Barcelona27.485212%
FC Carolina Panthers20.740202%
TheGreatGoatz23.654201%
bordtennis24.662201%
liverpools year26.367198%
york22.345193%
Grandoli FC19.728183%
nottingham are magic19.628183%

Top 10 spillertræning (ét træningspas)

Filter »
Alder:
Spillernavn Position Alder Vurdering T
Shane Crewther FH2155455%
Humberto Domestico FV2049416%
Andrew Farnan MD3094411%
Jarle Eggen MC1830410%
Daan Vercruysse AV1827409%
Radu Baldovin AH3199408%
Zaur Yaquboglu MD3094407%
Takase Oida MH2780405%
Isaac Casas K2465403%
Pasquino Savelli K2891401%

Top 10 spiller-potentiale

Filter »
Alder:
Spillernavn Position Alder Vurdering P
Dewitt Edmunds MO246343
Cheuk-yan Sen MC214642
Skyler Phasha K214942
Rudi Warholic MC215142
Humberto Domestico FV204942
Ernest Webster MD278342
Karl Grindheim MH277342
Atro Saariluoma MC236041
Walenty Stryjski FH193341
Osraed Wells FV204341