Klubber i alt: 47.185

Spillere i alt: 497.373

Seneste spillere

Spillernavn Position Alder Værdi V
Nico Nihant MC151.200.000 C2
Robert Mcewan MH27265 C3
Eduard Dadiani FH29228 C2
Rasmus Hildebrandt MC27295 C2
Spiridon Papageorgiou FH336.200 C9
Arvid Folmer Kofoed MV334.430.000 C56
Hans Philipsen AC28723 C5
Arne Lippold FC2785.100 C12
Eskild Møller Kyed AH3259.400 C17
Victor Silva AC380 C22

Seneste klubber

KlubSpillerværdiGVTF
BK Aarhus197.835 C5
Aarhus Bears12.848.584 C19
Bøtte0 C0
Tomstok9.511.913 C18
Aulum Boldklub0 C0
AC Jøde0 C0
Peter MUG FC33.659.000 C29
Barrabase FC0 C0
Stokey FC5.793.793 C14
VIBORG C0 C0

Top 10 spillertræning (gennemsnit)

Filter »
Alder: Dage:
Spillernavn Position Alder Vurdering GT
Prince Ashurst AH2785250%
Cheuk-yan Sen MC2038248%
Ernest Webster MD2676248%
Birk Bahnsen MO1720247%
Yoann De Coubertin AC2792247%
Juan Francisco Suarez FV2677246%
Yuriy Kunitsyn K2145246%
Titgual Thorpe MC2776246%
Åge Sivkjær MH2889246%
Atro Saariluoma MC2248246%

Top 10 klubtræning (gennemsnit)

Klub GA GV GT
Südkurve16.316223%
FC Stoke17.221223%
FC Barcelona27.381212%
FC Carolina Panthers19.732202%
TheGreatGoatz23.048201%
bordtennis24.359201%
liverpools year26.772198%
Grandoli FC22.141183%
Real Madrid CF15.68181%
AC Søby23.945179%

Top 10 spillertræning (ét træningspas)

Filter »
Alder:
Spillernavn Position Alder Vurdering T
Shane Crewther FH2045455%
Andrew Farnan MD2992411%
Jarle Eggen MC1722410%
Radu Baldovin AH3097408%
Zaur Yaquboglu MD3092407%
Isaac Casas K2354403%
Pasquino Savelli K2782401%
Teddy Schultz MD2466396%
Felicjan Bugajski MO2460396%
Yanni Spyrou AV3095396%

Top 10 spiller-potentiale

Filter »
Alder:
Spillernavn Position Alder Vurdering P
Prince Ashurst AH278542
Cheuk-yan Sen MC203842
Ernest Webster MD267642
Wang-fen Hou MC214241
Maxence Sene MD204041
Hvwa Mihashi AH182841
Atro Saariluoma MC224841
Humberto Domestico FV193641
Eduardo Jee MD15641
Åge Sivkjær MH288941